TÝM CERTIKO

o nás

Firma CERTIKO s.r.o. působí na českém, slovenském i německém trhu montovaných dřevěných domů od roku 2001, s návazností na tradici činnosti v oboru od roku 1999. 

Hlavním programem firmy CERTIKO s.r.o. je výroba a výstavba nízkoenergetických montovaných dřevěných domů i nebytových staveb se specifickou stavební technologií, která více než dvojnásobně přesahuje tepelně izolační vlastnosti "klasických" stavebních materiálů. Postavili jsme více něž 200 různých staveb v různých fázích rozestavěnosti.

Provádíme takzvanou letmou montáž na místě.o násZa dobu, co se věnujeme stavění dřevostaveb, jsme měli mnohokrát možnost porovnat naše technologická řešená s provedením "tzv. levným".
Tak se mnohdy označuje stavba domu, která na první pohled vypadá normálně, běžně, ale při bližším přezkoumání nemá správný statický výpočet.
To také znamená, že je materiálově ošizena konstrukce domu, aby se dostálo nízké nabídkové ceně. Co to znamená pro majitele domu?
Deformace konstrukce, praskliny obvodového pláště a v krajním případě i hrozba zborcení střechy při velké sněhové pokrývce.
Bohužel špatně navržená a ošizená konstrukce domu se nedá již ničím opravit. Viděli jsme již i dům, na kterém bylo o třetinu dřeva méně než by mělo být!

Naše ceny domů jsou plně konkurenceschopné, pokud porovnáváte srovnatelné nabídky. Tedy takové, které mají odborný statický výpočet konstrukce a jsou stavěny technologicky správně z certifikovaných materiálů. Jsme si vědomi odpovědnosti, jakou do nás klienti vkládají, a proto Vám rádi vysvětlíme, jak stavíme a proč je dobré nešetřit za každou cenu, i když nemáte zrovna na rozhazování. V konečném důsledku totiž ušetříte mnohem více než se Vám zdá. Nejen peníze za opravy nekvalitní konstukce, protopenou energii, ale i svoje nervy.

Chcete vědět na co si dát pozor při porovnávání nabídek abyste nenaletěli? Stáhnete si ZDARMA náš E-book.

JIŘÍ PELÍŠEK - JEDNATEL SPOLEČNOSTI
TEL.: +420 776 111 411 / POUZE V PRACOVNÍ DNY 8-15 HOD. /
E-MAIL: INFO@CERTIKO.CZ

POŠTOVNÍ ADRESA
CERTIKO S.R.O.
KOSTELEC NA HANÉ 875
798 41 KOSTELEC NA HANÉ

IČ: 26244993
DIČ: CZ26244993