BUNGALOVY

Přízemní rodinné domy, jinak také známé jako bungalovy či bungalowy, se těší čím dál větší oblibě. Proč si tedy vybrat bungalov jako svůj rodinný dům snů? Pojďme si představit výhody, ale i nevýhody takového bydlení.

Bungalov je jednopodlažní, tedy přízemní dům. Neomezuje vás v něm žádné schodiště, což oceníte hlavně v pokročilejším věku. Navíc plochu, kterou schodiště v domě zabírá, můžete využít pro bydlení.

Zahradní terasu nebo vstup do zahrady můžete mít v rovině s podlahou interiéru. Při použití zdvižně posuvných dveří bez prahů získáte dokonale bezbariérové bydlení. Možnost vejít na zahradu z kteréhokoliv pokoje, je hodně lákavá, co říkáte?

Pokud máte menší pozemek, vyvstane jedna nevýhoda – tento typ rodinného domu má větší zastavěnou plochu v porovnání s domem patrovým, tím pádem i cena základové desky je vyšší.

Rádi Vás provedeme naší nabídkou a vysvětlíme výhody i případná omezení. Možnosti realizací jsou nepřeberné, všechny nabízené typové domy vám můžeme upravit podle vašich požadavků. Také vám postavíme atypický rodinný dům (ukázka atypické dřevostavby) podle vámi dodaného plánu nebo i nákresu tužkou – naše služby jsou komplexní – od projektu po předání klíčů od hotového domu.

Co je ve standardním vybavení domu Certiko?

 

Přehled bungalovů CERTIKO:

BungaLOVE

FIRST

BASIC 70 a

RELAX

BUNGALOV 90

BUNGALOV 110

BUNGALOV 122

BUNGALOV 130

JIŘÍ PELÍŠEK - JEDNATEL SPOLEČNOSTI
TEL.: +420 776 111 411 / POUZE V PRACOVNÍ DNY 8-15 HOD. /
E-MAIL: INFO@CERTIKO.CZ

POŠTOVNÍ ADRESA
CERTIKO S.R.O.
KOSTELEC NA HANÉ 875
798 41 KOSTELEC NA HANÉ

IČ: 26244993
DIČ: CZ26244993